ÖVRIGT / Teknika / Kaffepanna 8258360
nr 825 8360
Kaffepanna
Koppar, höjd: 33 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
måndag 6 maj 2013
kl 20:32:01